0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
AC Milan
۰
۰
Sassuolo
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Netherlands Eredivisie
FC Twente
۰
۰
Feyenoord Rotterdam
inprogress
۱۴:۴۵
  France Ligue 1
OGC Nice
-
-
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Turkey Super Lig
Istanbulspor AS
۲
۱
Kayserispor
inprogress
۱۴:۰۰
  South America South American Championship U20
Ecuador U20
۱
۱
Uruguay U20
Finished
۰۳:۰۰
Venezuela U20
۱
۰
Chile U20
Finished
۰۳:۰۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۳
۳
Adelaide United FC
Finished
۰۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
Hamburger SV
-
-
TSV Eintracht Braunschweig
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Arminia Bielefeld
-
-
SV 1916 Sandhausen
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
FC Nurnberg
-
-
FC St. Pauli
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Argentina Liga Profesional
Estudiantes de la Plata
۱
۲
Tigre
Finished
۰۱:۴۵
Talleres de Cordoba
۰
۱
Independiente
Finished
۰۱:۴۵
Central Cordoba De Santiago
۰
۲
CA River Plate
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Santos FC Sao Paulo
۱
۱
Ferroviaria SP
Finished
۰۱:۰۰
Botafogo SP
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۱۰
Bragantino Red Bull
۰
۱
Santo Andre
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly Club Matches
Blooming
۲
۲
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
Balcatta
۱
۳
Floreat Athena
Finished
۱۲:۳۰
Tabasalu Charma
۰
۳
Viimsi JK
Finished
۱۱:۴۰
FK Admira Praha
۲
۰
Mlada Boleslav B
Finished
۱۳:۰۰
Inglewood United
۱
۰
Perth Glory
inprogress
۱۴:۳۰
Laanemaa JK Haapsalu
۱
۱
Nomme Kalju II
inprogress
۱۳:۳۰
FC Slovacko B
۲
۲
SK Kvitkovice
inprogress
۱۳:۳۰
Degerfors IF
-
-
Skovde AIK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Flora Tallinn
-
-
Valmieras FK
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۰
San Luis
Finished
۰۴:۳۵
FC Juarez
۱
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Club America
۶
۰
Mazatlan FC
Finished
۰۶:۳۵
  Guatemala Liga Nacional
Coban Imperial
۱
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۱:۰۰
CSD Municipal
۲
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۰
Achuapa FC
Finished
۰۱:۳۰
Club Xelaju
۳
۰
Iztapa
Finished
۰۵:۳۰
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
-
-
Royal Antwerp FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Australia A-League Women
Melbourne City FC (W)
۱
۰
Adelaide United (W)
Finished
۱۰:۱۰
Brisbane Roar FC (W)
۳
۳
Wellington Phoenix (W)
Finished
۰۸:۳۰
  World Friendly International Matches
USA
۰
۰
Colombia
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Sport Club do Recife
۱
۰
Retro FC Brasil
Finished
۰۱:۳۰
Salgueiro
۱
۱
Central SC
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Primera Division
Universidad de Chile
۱
۰
Union Espanola
Finished
۰۰:۳۰
Universidad Catolica
۳
۱
Curico Unido
Finished
۰۳:۰۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Trinidense
۲
۰
Tacuary
Finished
۰۰:۳۰
Guairena FC
۱
۳
Nacional Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
  Indonesia Liga 1
Madura FC
۰
۲
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۳۰
Persija Jakarta
۱
۰
PS TIRA-Persikabo
Finished
۱۲:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Mexicali FC
۱
۱
Cimarrones de Sonora FC II
Finished
۰۲:۳۰
Aguacateros CD Uruapan
۳
۲
Reboceros de La Piedad
Finished
۰۰:۳۰
Cafetaleros De Chiapas
۳
۲
Sporting Canamy
Finished
۰۱:۳۰
Lobos ULMX
۲
۱
Saltillo FC
Finished
۰۳:۳۰
Escorpiones FC
۰
۴
CF Pachuca 2
Finished
۰۰:۳۰
Tritones Vallarta MFC
۳
۰
Mineros de Fresnillo
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
Sertãozinho FC
۰
۵
Capivariano SP
Finished
۰۰:۳۰
Itapirense
۱
۱
Barretos SP
Finished
۰۲:۳۰
Bandeirante EC SP
۰
۰
Desportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong FC
۱
۰
Eastern Sports Club
Finished
۱۲:۰۰
Sham Shui Po FC
۰
۴
LEE Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۰
۱
Wofoo Tai Po
inprogress
۱۳:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
CA Linense
۰
۰
Portuguesa Santista SP
Finished
۰۰:۳۰
Novorizontino SP
۱
۱
AD São Caetano do Sul
Finished
۰۲:۰۰
  Brazil Cearense 1
Caucaia
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۰
۱
AD Guanacasteca
Finished
۰۵:۳۰
Santos de Guapiles
۰
۰
Deportivo Saprissa
Finished
۰۴:۴۵
  Hong Kong 2nd Division
Tuen Mun SA
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۰۹:۰۰
Chelsea SS HK
۱
۱
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Kwun Tong
۱
۲
3 Sing FC
Finished
۰۹:۰۰
Kowloon Cricket Club
۰
۲
Tung Sing
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۰
۸
Mutual FC
Finished
۰۹:۰۰
Fu Moon
۲
۱
Leaper St Joseph
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۰
۳
Double Flower FA
Finished
۰۹:۰۰
  Turkey 1. Lig
Keciorengucu Ankara
۰
۰
Altay SK Izmir
inprogress
۱۴:۰۰
Adanaspor FK
۰
۱
Bodrumspor
inprogress
۱۴:۰۰
  India I-League
Gokulam FC
۱
۰
Kenkre
inprogress
۱۴:۳۰
Sreenidi Deccan
۳
۲
Neroca FC
Finished
۱۲:۰۰
  Italy Campionato Primavera
Cesena U19
۱
۱
Inter Milan U19
inprogress
۱۳:۱۵
Atalanta U19
۱
۲
Lecce U19
inprogress
۱۳:۳۰
Hellas Verona U19
-
-
Cagliari U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Cianorte PR
۳
۱
Foz do Iguacu
Finished
۰۱:۰۰
  Panama Liga Prom
CA Independiente Reserves
۳
۲
SD Panama Oeste
Finished
۰۲:۳۰
CD Centenario
۰
۱
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Matogrossense
Nova Mutum EC
۱
۱
Sport Sinop
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Deportiva Venados FC II
۳
۰
Progreso FC
Finished
۰۰:۳۰
  Hong Kong 3rd Division
Islands FC
۰
۰
Lung Moon
Finished
۰۹:۰۰
Sun Hei SC
۴
۰
Lansbury FC
Finished
۱۱:۰۰
  Panama LPF
CD Plaza Amador
۳
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۰:۳۰
Herrera FC
۳
۴
Deportivo Universitario
Finished
۰۲:۴۵
Tauro F.C.
۲
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
  Nicaragua Primera Division
HYH Export Sebaco FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۰:۳۰
Real Esteli FC
۳
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۴:۳۰
Diriangen FC
۲
۱
UNAN Managua
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Ciervos FC
۱
۱
Canoneros Marina
Finished
۰۰:۳۰
Oaxaca II
۱
۰
Huracanes Izcalli
Finished
۰۲:۳۰
Pioneros De Cancun
۰
۱
Mazorqueros
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Alagoano
AA Coruripe
۲
۱
Desportiva Alianca Pilarense
Finished
۰۱:۳۰
  Mexico Liga de Expansion
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Alacranes De Durango
Finished
۰۲:۳۰
  Hong Kong 1st Division
Hoi King
۳
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Happy Valley
۴
۲
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Metro Gallery FC
۲
۳
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۳
Citizen AA
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
North District FC
۱
۳
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۲
۰
Wing Yee Ft
Finished
۱۱:۰۰
  Greece U19 Super League
AEK Athens U19
۱
۰
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۳۰
  Turkey League Women
Galatasaray (W)
۴
۲
Amed SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
1207 Antalyaspor (W)
۰
۰
Atasehir Bld Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۱
۰
Dudullu SK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Fatih Karagumruk (W)
۶
۰
Hakkarigucu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hatayspor (W)
۰
۰
Fatih Vatan Spor (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Malta Premier League
FC Balzan
۰
۰
Marsaxlokk
inprogress
۱۴:۰۰
  Vietnam Super Cup
Ha Noi
۱
۰
Hai Phong
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 3
North Bangkok University
۰
۰
Samut Prakan City FC
Finished
۱۲:۰۰
MH Nakhonsi
۰
۰
Mueang Kon D United
inprogress
۱۳:۳۰
Kanjanapat FC
۲
۱
Pathum Thani University
Finished
۱۲:۰۰
Nonthaburi United
۱
۱
Thonburi United FC
inprogress
۱۳:۳۰
Inter Bangkok
۰
۱
Siam FC
Finished
۱۲:۰۰
Bankhai United
۱
۲
Chachoengsao FC
inprogress
۱۴:۳۰
Warship United FC
۱
۱
Saimit Kabin Utd
Finished
۱۲:۰۰
Bangkok FC
۲
۱
Kasem Bundit University FC
inprogress
۱۳:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۰
Surin City FC
inprogress
۱۴:۳۰
Samut Sakhon City FC
۰
۱
Chamchuri United FC
inprogress
۱۴:۳۰
  Colombia Primera A
Atletico Huila
۱
۲
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۱:۵۰
  El Salvador Primera Division
Santa Tecla FC
۱
۲
CD Aguila
Finished
۰۳:۰۰
AD Isidro Metapan
۱
۰
CD Chalatenango
Finished
۰۴:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Honduras Progreso
۰
۲
Lobos UPNFM
Finished
۰۴:۴۵
CD Victoria
۲
۲
Motagua
Finished
۰۵:۰۰
Olancho FC
۳
۱
Vida
Finished
۰۴:۳۰
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۰
CD Marathon
Finished
۰۴:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Kaizer Chiefs Reserves
۵
۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maritzburg United Reserves
۱
۰
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Cape Town City FC Reserves
۱
۱
Mamelodi Sundowns Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Sekhukhune United Reserves
۳
۳
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Amazulu Reserves
۲
۱
TS Galaxy FC (Reserves)
inprogress
۱۳:۳۰
  Kenya League Women
Thika Queens (W)
۲
۱
Vihiga Queens FC (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Kayole Starlet (W)
۰
۲
Trans Nzoia Falcons (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۲
۱
Aviles Stadium CF
inprogress
۱۴:۳۰
Condal CF
۰
۰
UC Ceares
inprogress
۱۴:۳۰
CD Praviano
۱
۱
Luarca CF
inprogress
۱۴:۳۰
Real Titanico FC
۰
۰
Llanes
inprogress
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۰
۰
CD Colunga
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Yeni Orduspor
۰
۰
Edirnespor
inprogress
۱۴:۳۰
Eskisehirspor K
۰
۰
Sile Yildizspor
inprogress
۱۴:۳۰
Yomraspor
۰
۰
Nevsehir Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Poland Ekstraklasa
Piast Gliwice
۰
۰
Jagiellonia Bialystok SSA
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Germany 3.Liga
Viktoria Koln 1904
-
-
SV Waldhof 07 Mannheim
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Hungary NB II
Gyirmot
-
-
Dorogi FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Kazincbarcika BSC
-
-
Bekescsaba 1912 Elore SE
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Haladas
-
-
Nyiregyhaza Spartacus FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Soroksar SC
-
-
Diosgyor VTK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
BFC Siofok
-
-
Csakvar TK
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Buriram United FC
۰
۰
Chonburi FC
inprogress
۱۵:۰۰
Khon Kaen United
۲
۰
Sukhothai FC
inprogress
۱۴:۳۰
Lamphun Warrior FC
۰
۰
Ratchaburi FC
inprogress
۱۴:۳۰
Police Tero FC
-
-
Bangkok Glass Pathumthani United FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
1928 Bucaspor
۱
۰
Kastamonuspor
inprogress
۱۴:۳۰
Pazarspor
۰
۰
Diyarbekirspor Kulubu
inprogress
۱۴:۳۰
Fethiyespor
۰
۰
Iskenderun
inprogress
۱۳:۳۰
Utas Usakspor
۰
۰
Etimesgut Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
۰
۰
Zonguldak Komurspor
inprogress
۱۴:۳۰
Serik Belediyespor
۰
۱
Kocaelispor
inprogress
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۰
۰
Kirsehir Belediye Spor
inprogress
۱۴:۳۰
1461 Trabzonspor
۰
۰
Vanspor FK
inprogress
۱۴:۳۰
Balikesirspor
۰
۰
Karacabey Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Sariyer GK
۰
۰
Ankara Demirspor
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Liga Segunda
SCU Torreense
۰
۰
Farense
inprogress
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 2
Rayong FC
۱
۰
Chiangmai FC
inprogress
۱۴:۰۰
Phrae United
۰
۰
Nakhon Pathom United
inprogress
۱۴:۳۰
Suphanburi FC
۰
۰
Chainat FC Hornbill
inprogress
۱۵:۰۰
Ayutthaya United FC
-
-
Udon Thani FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۰
۰
UE Santa Coloma
inprogress
۱۳:۳۰
FC Ordino
-
-
FC Santa Coloma
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Spain Primera Federacion Women
Rayo Valecano (W)
۰
۱
Espanyol (W)
inprogress
۱۳:۳۰
Cacereno (W)
۰
۰
UDG Tenerife Sur II (W)
inprogress
۱۳:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Coruxo FC U19
۱
۱
Bansander U19
Finished
۱۲:۳۰
Deportivo La Coruna U19
۱
۱
Marina Sport U19
inprogress
۱۳:۳۰
  India Santosh Trophy
Manipur
۵
۱
Jharkhand FA
Finished
۱۲:۰۰
Punjab Heroes
۵
۰
Himachal Pradesh
Finished
۱۲:۰۰
  Guatemala Primera Division
Deportivo Marquense
۳
۰
Catarina FC
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Liga MX Femenil
Leon (W)
۰
۱
Monterrey (W)
Finished
۰۲:۳۵
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۰
San Martin de Mendoza
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۲
FC Altona 93
inprogress
۱۳:۱۵
  Turkey 2. Lig - White Group
Eylul Belediye Sivas
۱
۱
Somaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Tarsus Idman Yurdu
۰
۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
inprogress
۱۴:۳۰
Amedspor SK
۰
۰
Sanliurfaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Corum Belediyespor
۰
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
inprogress
۱۴:۳۰
Batman Petrolspor
۰
۰
Bursaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kasimpasa Erokspor
۰
۰
Arnavutkoy
inprogress
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۱
Duzcespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Greifswalder FC
-
-
Berlin Ankaraspor 07
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
-
-
FC Carl Zeiss Jena
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  England FA Cup Women
Tottenham (W)
-
-
London City Lionesses (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Durham (W)
-
-
Crystal Palace (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Netherlands Eredivisie Women
Feyenoord (W)
۰
۱
Fortuna Sittard (W)
inprogress
۱۴:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Vilafranca
۰
۲
Girona FC B
inprogress
۱۴:۳۰
UE Castelldefels
۱
۰
CP San Cristobal
inprogress
۱۴:۳۰
Fundacio Esportiva Grama
۰
۰
CE Europa
inprogress
۱۴:۱۵
Pobla de Mafumet CF
۱
۱
UE Vilassar de Mar
inprogress
۱۴:۳۰
UE Rapitenca
۱
۰
Sant Andreu Barcelona
inprogress
۱۴:۳۰
UE Sants
۰
۰
CF Badalona B
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
UE Tona
۰
۰
CF Montanesa
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Ayamonte CF
۱
۰
Conil CF
inprogress
۱۴:۳۰
Coria CF
۰
۱
Puente Genil
inprogress
۱۴:۳۰
CD Gerena
۰
۰
Cordoba B
inprogress
۱۴:۳۰
CD Rota
۰
۱
CA Antoniano
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division Women
Real Sociedad (W)
۰
۰
Sporting de Huelva (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Madrid (W)
۰
۰
Sevilla FC (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division Women
Racing Santander (W)
۰
۰
Sardoma CF (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Osasuna B (W)
۱
۲
CE Europa (W)
inprogress
۱۳:۳۰
CD Parquesol CF (W)
۰
۰
Viajes Interrias FF (W)
inprogress
۱۴:۱۵
Zaragoza CFF (W)
۲
۰
Bizkerre (W)
inprogress
۱۴:۳۰
CF Union Viera (W)
۰
۰
Fundacion Albacete (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Cordoba
۰
۲
Celta de Vigo B
inprogress
۱۴:۳۰
Linares Deportivo
۱
۰
Talavera
inprogress
۱۴:۳۰
Alcorcon
۰
۰
Real Balompedica Linense
inprogress
۱۴:۳۰
Algeciras CF
۰
۰
CD Badajoz
inprogress
۱۴:۳۰
  Italy Serie B Women
Napoli (W)
۲
۰
Tavagnacco (W)
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
CD Subiza
۰
۱
Avance Ezcabarte
inprogress
۱۴:۰۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Bodrumspor U19
۱
۱
Eyupspor U19
Finished
۱۲:۰۰
  Rwanda League Women
AS Kigali (W)
۱
۱
Apaer WFC (W)
inprogress
۱۴:۰۰
  Antigua and Barbuda Premier Division
SAP FC
۲
۴
Pigotts Bullets FC
Finished
۰۳:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Clausura grp. A
AD Municipal Liberia
۲
۰
AD Cofutpa
Finished
۰۴:۳۰
  Bangladesh Championship League
Gopalgonj SC
۱
۰
Fortis FC Academy
Finished
۱۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۲
۰
Cefor Chaco Giménez
Finished
۰۱:۳۰
  Cyprus First Division Women
Aris Limassol (W)
۱
۲
Omonia Nicosia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
La Union CF
۲
۱
EG El Palmar CF
inprogress
۱۳:۳۰
Deportiva Minera
۰
۰
Racing Murcia
inprogress
۱۴:۳۰
Real Murcia B
۰
۰
UCAM Murcia CF B
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
CF Fuenlabrada Promesas
۲
۱
CF Pozuelo de Alarcon
inprogress
۱۴:۰۰
Real Aranjuez
۰
۱
CD Canillas
inprogress
۱۴:۰۰
Getafe B
۱
۱
RSC Internacional FC
inprogress
۱۴:۰۰
Las Rozas CF
۰
۱
Paracuellos Antamira
inprogress
۱۴:۳۰
Rayo Vallecano B
-
-
CD Mostoles
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  Greece U19 Super League 2
Niki Volou U19
۶
۰
Iraklis 1908 FC U19
inprogress
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Juventus U23
۰
۰
Vicenza
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Valencia U19
۱
۰
Elche U19
inprogress
۱۴:۳۰
Real Murcia U19
۰
۰
Alboraya U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CD Miajadas
۱
۰
At. Pueblonuevo
inprogress
۱۴:۳۰
Calamonte
۰
۱
Plasencia
inprogress
۱۴:۳۰
UD Fuente de Cantos
۰
۰
CP Montehermoso
inprogress
۱۴:۳۰
Moralo
۰
۰
Olivenza
inprogress
۱۴:۳۰
CF Trujillo
۰
۰
AD Llerenense
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Jerez CF
۰
۰
SP Villafranca
inprogress
۱۵:۰۰
  Ireland Leinster Senior League
Dublin City University
۱
۰
Ballymun United
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
CD Atletico Lince (W)
۰
۰
Santa Teresa B (W)
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
San Vicente (W)
۰
۰
Levante C (W)
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Atletico Pedoma (W)
۰
۰
CD Firgas (W)
inprogress
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Cuarte CD
۰
۰
UD Barbastro
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
CD Vazquez Cultural U19
۰
۰
Malaga U19
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
  Romania Liga I
Campionii FC Arges
۰
۰
FC Botosani
inprogress
۱۵:۰۰
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
-
-
KF Tirana
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Hungary NB I
Mezokovesdi SE
-
-
Puskas FC Academy
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
SC Praiense
۰
۰
Esperanca de Lagos
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Nigeria Premier League Grp. A
Enyimba
۰
۰
Kwara United
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Athletic Club Torrellano
۰
۰
Jove Espanol
inprogress
۱۴:۳۰
Torrent CF
۱
۰
CD Acero
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
CF Rayo Majadahonda U19
۰
۰
Cultural Leonesa U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Siete Villas
۰
۱
Vimenor CF
inprogress
۱۴:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 18
CD Toledo
۰
۰
Villarrubia CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Andorra 2a Divisio
Club Esportiu Carroi
۱
۰
UE Engordany B
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
۱
۰
CD La Nucia
inprogress
۱۴:۳۰
CD Alcoyano
۰
۰
CD Numancia
inprogress
۱۴:۳۰
Castellon
۱
۰
UE Cornella
inprogress
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao B
۰
۰
UD Logrones
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Granada B
۰
۰
Cadiz B
inprogress
۱۴:۳۰
CD Utera
۱
۲
Juventud Torremolinos CF
inprogress
۱۴:۳۰
FC Cartagena II
۱
۱
Sanluqueno
inprogress
۱۴:۳۰
Velez CF
۰
۰
Atletico Mancha Real CF
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Viveiro CF
۱
۰
UD Somozas
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Arteixo
۰
۰
Alondras CF
inprogress
۱۴:۳۰
Silva SD
۰
۰
CD Choco
inprogress
۱۴:۴۵
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Eynesil Belediyespor
۲
۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kahramanmarasspor
۰
۰
Bayrampasa
inprogress
۱۴:۳۰
Darica Genclerbirligi
۱
۰
Ofspor
inprogress
۱۴:۳۰
Turgutluspor
۰
۲
76 Igdir Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja CF B
۰
۰
Comillas CF
inprogress
۱۴:۳۰
Pena Balmaiso CF
۰
۰
Casalarreina CF
inprogress
۱۴:۳۰
Agoncillo
۰
۱
Naxara
inprogress
۱۴:۳۰
Berceo
۰
۰
Atletico Vianes
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۰
۰
Fundacio Esportiva Grama U19
inprogress
۱۴:۳۰
  Portugal Liga 3, Group B
Academica de Coimbra
۰
۰
Fontinhas
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Oviedo II
۲
۰
Gimnastic Torrelavega
inprogress
۱۴:۳۰
Coruxo CF
۰
۱
Real Aviles CF
inprogress
۱۴:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
U.D. Melilla
۰
۰
CF Villanovense
inprogress
۱۴:۳۰
Navalcarnero
۰
۰
Cacereno
inprogress
۱۴:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۰
۰
Socuellamos
inprogress
۱۴:۳۰
UD Montijo
۰
۱
Guadalajara
inprogress
۱۴:۳۰
Leganes B
۱
۱
CD Atletico Paso
inprogress
۱۴:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Osmaniyespor FK
۰
۰
Kepez Belediye Antalya
inprogress
۱۴:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۱
۰
Arguvan Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Bergama Belediyespor
۱
۰
Nigde Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Efeler 09 FK
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
inprogress
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۱
۰
Mus Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Sapanca Genclikspor
۰
۰
Artvin Hopaspor
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Maracena
۱
۰
Real Jaen CF
inprogress
۱۴:۳۰
Centro de Deportes El Palo
۱
۱
Marbella FC
inprogress
۱۴:۳۰
FC Malaga City
۰
۱
Arenas Armilla CD
inprogress
۱۴:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SCR Pena Deportiva
۰
۰
CE Manresa
inprogress
۱۴:۳۰
AE Prat
۱
۱
UD Alzira
inprogress
۱۴:۳۰
CF Badalona
۰
۰
Hercules Alicante
inprogress
۱۴:۳۰
RCD Espanyol B
۰
۰
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
inprogress
۱۴:۳۰
Ebro
۰
۰
Lleida
inprogress
۱۴:۳۰
Saguntino
۰
۰
SD Formentera
inprogress
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
۰
۰
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۴:۳۰
  Iran 2nd Division
Shahid Oraki Eslamshahr
۰
۱
Sepidrood Rasht
inprogress
۱۴:۰۰
  Ghana Premier League
Great Olympics
۰
۰
Karela
inprogress
۱۸:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید